ویژگی ها ، امکانات منشن و دایرکت اینستاگرام

strangers

امکان ارسال دایرکت به افراد غریبه
پیام متنی شما را به افراد غریبه (که از فالوورهای شما نیستند و قبلاً در اینستاگرام با آنها چت نداشته‌اید) دایرکت نماید و یا حتی پست‌های موردنظر شما را برای آنان در اینستاگرام فروارد کند.
مزیت: جذب مشتری جدید
ارسال دایرکت تبلیغاتی به افراد غریبه سبب میشود تا افراد جدید که قبلاً پیج شما را نمی‌شناختند با آن آشنا شده و از پیجتان بازدید و احتمالاً آن را فالو کنند.

امکان ارسال عکس، ویدئو، لینک و…
علاوه بر ارسال پیام متنی شامل لینک، ربات میتواند انواع محتوا از جمله عکس و ویدئو را در قالب یک پست اینستاگرامی به افراد مختلف دایرکت کند.
مزیت: جذابیت بیشتر پیام‌های ارسالی
بدیهی است که اگر متن پیام تبلیغاتی شما با عکس و ویدئوهای جذاب همراه باشد مخاطبین بیشتری را به خود جذب خواهد کرد و اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

Send photos videos links
to each person

امکان ارسال دایرکت متفاوت به هر نفر
شما میتوانید به گونه‌ای تنظیم کنید که برای هر نفر از مخاطبین هدفتان، متن متفاوتی دایرکت نموده یا پست متفاوتی را فروارد کند. همچنین شما میتوانید نام گیرنده را در متن پیام درج نمایید.
مزیت: اثرگذاری بیشتر پیام ارسالی
درج نام گیرنده (مثلاً علی عزیز) در ابتدای هر پیام، سبب میشود تا توجه مخاطب را به خوبی جلب کنید و میزان اثرگذاری پیام های تبلیغاتی خود را افزایش دهید.

امکان ارسال پیام خصوصی به مخاطبین پیج هدف
شما می‌توانیم آیدی فالوورها یا فالویینگ‌های یک پیج را انتخاب کرده و پیام تبلیغاتی شما را به آنها دایرکت کنیم.
مزیت: تبلیغات هدفمند
با منشن یا ارسال دایرکت به مخاطبین پیج رقیبتان یا پیج‌های نزدیک به حوزه کاریتان مطمئن هستید هدفمند عمل کرده و بازدهی تبلیغات خود را افزایش میدهید

target page
Contacts of posts

امکان ارسال پیام خصوصی به مخاطبین پست‌ها
شما می‌توانیم آیدی کسانی که یک پست خاص را در اینستاگرام لایک کرده‌اند یا برایش کامنت گذاشته‌اند و پیام شما را به آنها دایرکت کنیم.
مزیت: تبلیغات هدفمند
با ارسال دایرکت تبلیغاتی به لایک کنندگان و کامنت گذاران یک پست اینستاگرامی مرتبط به زمینه کاری شما مطمئن هستید مخاطبتان به موضوع تبلیغ شما علاقمند است و هدفمند عمل می‌کنید.

امکان ارسال پیام خصوصی به کاربران هشتگ‌ها
شما می‌توانیم آیدی افرادی که تحت یک هشتگ خاص در اینستاگرام پست منتشر کرده‌اند ه و پیام شما را به آنها دایرکت کنیم.
مزیت: هدفمند کردن تبلیغ
افرادی که تحت یک هشتگ خاص، پست منتشر کرده‌اند مخاطبین هدف مناسبی برای تبلیغات شما هستند و بازدهی تبلیغ را در کارتان افزایش می‌دهند.

Hashtag users
Forwarding Post

امکان فروارد (share) پست موردنظر
شما می توانیم پست‌ اینستاگرامی موردنظر شما را با آیدی‌های هدفتان share کنیم (فروارد به دایرکت)
مزیت: افزایش بازدید
ارسال پست اینستاگرام شما به دایرکت مخاطبین هدف سبب میشود توجه آنها به آن پست جلب شود و بازدید از آن افزایش یابد.

امکان منشن انبوه
شما می‌توانید در زیر پست هدف شما، کامنت‌های انبوه ثبت کرده و آیدی‌های موردنظرتان را در داخل کامنت‌ها منشن کند.
مزیت: افزایش تعامل
منشن کردن افراد، توجه آنها را به پست شما جلب میکند و آنها را به پست شما میکشاند که در نهایت باعث افزایش نرخ تعامل و دیده شدن پست شما خواهد شد.

Bulk mention

ارسال تبلیغات به چت شخصی
اثر بخشی بیشتر نسبت به پست و استوری
با ارسال دایرکت شما در واقع تبلیغات خود را به چت شخصی افراد در اینستاگرام ارسال می‌کنید؛ به همین دلیل گیرندگان پیام آن را با دقت می‌خوانند و به آن توجه می‌کنند و برخلاف پست و استوری‌های تبلیغاتی، با عجله و سرسری از آن رد نمی‌شوند.

جذب صدها بازدیدکننده ظرف چند روز
افزایش فروش در اینستاگرام
میتوانید با استفاده از خدمات ارسال دایرکت در اینستاگرام، تعداد بازدیدکنندگان از پیج اینستاگرام خود را ظرف چند روز به صدها نفر برسانید و با تبلیغ خدمات و محصولات خود در دایرکت، مشتری‌های جدید جذب کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

آیدی از گروه‌های رقیب یا نزدیک به حوزه کاری شما
جذب خریداران احتمالی
با آیدی از گروه‌های رقیب یا نزدیک به حوزه کاری خود، افرادی را هدف تبلیغات کسب و کار خود قرار می‌دهید که به حوزه کاری شما علاقمند هستند و احتمال بیشتری وجود دارد که خدمات و محصولات شما را خریداری ‌کنند.

عدم استفاده از اکانت شخصی شما برای ارسال دایرکت
امن ماندن اکانت شخصی شما
در استفاده از خدمات اینستاگرام، ارسال‌ دایرکت با اکانت‌های شخصی شما انجام نمی‌شوند، به همین دلیل هیچ مشکلی (نظیر محدود شدن اکانت، ریپورت و بلاکی) برای اکانت‌های اینستاگرام شما ایجاد نخواهد شد.