طراحی فروشگاه اینترنتی


شروع قدرتمند فروش آنلاین

نوین فرتاک راهی است برای آنکه به سریع‌ترین و ساده‌ترین شکل ممکن، فروش اینترنتی خودتان را آغاز کنید. با ایجاد تمامی امکانات مورد نیاز برای مدیریت و توسعه آن، همواره همراه شما خواهد بود.
نوین فرتاک به شما کمک می کند تا به سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید و بر اساس رشد مجموعه خود و افزایش محصولات و فروش آن را توسعه دهید و تیم ما نیز به کمک ابزار‌های حرفه ای و تبلیغاتی همواره در کنار شما خواهد بود.

برخی از امکانات فروشگاه اینترنتی، پیشرفته ولی راحت

هر امکانی که تصور می کنید باعث رشد کسب و کار شما خواهد بود

گزارش فروش
گزارش فروش در اختیار شما است و به سادگی می توانید بر اساس بازه زمانی، وضیعت سفارش، سبد خرید‌های رها شده و…، تمرکز خود را بر روی محصولات پرفروش قرار دهید.

کوپن‌های تخفیف
دسترسی کاملی برای ایجاد کوپن‌ تخفیف به همراه محدودیت تعدادی، زمان شروع و پایان، نرخ تخفیف، حداقل و حداکثر سفارش، تخفیف محصولات خاص و… را می دهد.

مدیریت سفارش‌ها
تمامی سفارش های ثبت شده در فروشگاه، دارای اطلاعات کامل شامل کد اختصاصی، زمان، مشخصات مشتری، وضیعت پرداخت، وضیعت ارسال، مبلغ به همراه امکان چاپ فاکتور می باشد.

محصولات
محصول فیزیکی، فایل، خدمت و… تفاوتی ندارد و پرتال به شما دسترسی و امکان ایجاد انواع محصول حتی با ویژگی (مثل رنگ، سایز و…)، قیمت، وزن، ابعاد و… متفاوت را می دهد.

همکاری در فروش
برای مخاطبین شما امکان بازاریابی را فراهم می کند تا با دعوت از دوستان، همکاران و… خود برای خرید از وب‌سایت شما مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت کنند.

حمل و نقل
با اتصال به سیستم های پست، پیک و حمل نقل علاوه بر نمایش هزینه حمل به مشتری، امکان پرداخت درب محل و ارسال خودکار از محل صاحب فروشگاه را فراهم می کند.

درگاه پرداخت ارزی و ریالی
فروشگاه شما علاوه بر اتصال به درگاه پرداخت بیشتر بانک‌‌ها و سرویس‌های پرداخت واسط امکان اتصال به درگاه پرداخت ارزی (پرداخت یورو) برای فروش به سرتاسر جهان را دارد.

تعامل با کاربران
مخاطبین شما دسترسی به درج نظر و امتیاز را برای هر محصول به صورت مجزا دارند، همچنین پاسخ و امتیاز به نظرات دیگران، توسط شما و مخاطبین امکان پذیر است.

فروش هر محصولی، بدون هیچ محدودیتی


شروع یک موفقیت آنلاین

انواع محصولات فیزیکی، مجازی و خدمات را به راحتی بفروشید. هر محصولی می‌تواند ویژگی‌ها و قیمت‌های متفاوت داشته باشد. مشتری شما هم می‌تواند به کمک دسته‌بندی، فیلترینگ و جستجو، محصول مورد نظرش را پیدا کند.

همراه شما، از اولین فروش، تا مقیاس بزرگ


تجربۀ شیرین فروش اینترنتی

همه‌چیز برای بزرگ فکر کردن آماده است. شما نه محدودیتی در تعداد سفارش دارید، نه کارمزدی بابت فروش می‌پردازید و نه اندازۀ فروشگاهتان مهم است. حتی زمانی که به فروش میلیاردی برسید، باز هم سایت شما به خوبی کار می‌کند.

تمام ابزارهای لازم برای بازاریابی حرفه‌ای


رشد، سریع‌تر از حد انتظار

بستر لازم برای بازاریابی و رشد شما فراهم شده است. وب‌سایت شما آمادۀ کسب رتبه در گوگل است. امکان تولید محتوا برای سایت خود را دارید. فروشگاه شما می‌تواند به شبکه اجتماعی متصل شود. و هر امکان دیگری که نیاز خواهید داشت.

سایت / فروشگاه ساز

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت ساز / فروشگاه ساز ، همۀ ابزارهای لازم برای طراحی و مدیریت یک سایت یا فروشگاه اینترنتی را در اختیارتان می‌گذارد. با این فرق که قیمت آن مناسب‌تر است و پشتیبانی آن دائمی است.اگر نیاز به یک وب‌سایت اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید، یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.اگر به دنبال طراحی یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و منحصر به فرد هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
شروع از 800 هزار تومان
شروع از 8 میلیون تومان
شروع از 12 میلیون تومان