خراسان رضوی ، مشهد
info@NovinFartaak.ir
09154286740
تماس با ما

بایگانی نوشته‌ها


۳ اشتباه بازاریابی در اینستاگرام که کسب و کار شما را تهدید می‎کنند!

۳ اشتباه بازاریابی در اینستاگرام که کسب و کار شما را تهدید می‎کنند!

اگر بازاریابی در اینستاگرام را خوب بلد نیستید و  فکر می‎­کنید اشتباهاتی دارید که باعث این اتفاق شده اند بهتر است در این مقاله با ما همراه باشید. در این‌جا به بررسی ۳ اشتباه مهم بازاریابی در اینستاگرام می‌پردازیم. پس این مقاله را به هیچ وجه از دست ندهید.

درباره ویدیو مارکتینگ بیشتر بدانیم!

درباره ویدیو مارکتینگ بیشتر بدانیم!

یکی از راه های بازاریابی اینترنتی استفاده از نمایش دادن اطلاعات است که شما می توانید با کمک گرفتن از تصاویر منظور خود را به بقیه ی افراد منتقل کنید و ان ها را در جریان بگذارید. به همین علت مسئله ی ویدیو مارکتینگ Video Marketing این روز ها خیلی بیش تر از قبل مورد توجه برای صاحبان تجارت های مختلف قرار گرفته است . شما می توانید برای طراحی سایت خود اقدام به تهیه و تولید و انتشار ویدیو بپردازید که به این فرایند ویدیو مارکتینگ گفته می شود و برای وب سایت می تواند موثر باشد.

راه اندازی کسب و کار دیجیتال مارکتینگ با خدمات دفتر مجازی

راه اندازی کسب و کار دیجیتال مارکتینگ با خدمات دفتر مجازی

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال این روزها در ایران بسیار رونق یافته و تأثیر شگفت انگیز آن بر افزایش فروش کسب و کارها باعث شده که روزانه افراد زیادی به فعالیت در این حوزه کاری مشغول شوند.

درباره‌ی نوین فرتاک
تجارت ارتباطات یکپارچه نوین فرتاک در حوزۀ فناوری های دیجیتال فعالیت  میکند. تجربۀ این سالها به ما نشان داده است که رسانه های دیجیتال میتوانند  نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی ها ایفا کنند. دقیقاً  همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ دیجیتال مارکتینگ و محتوای دیجیتال  شویم.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
برچسب‌ها
موردی وجود ندارد.