خراسان رضوی ، مشهد
info@NovinFartaak.ir
09154286740
تماس با ما

سامانه جامع استخراج رمز ارز دیجیتال


سامانه استخراج رمز ارز

نوین ماین کلود ماینینگ پر سود


کلود ماینینگ یا همان سرمایه گذاری و کسب سود از طریق اجاره سخت افزار استخراج ارز دیجیتال ، کسب و کاری نوین در کشور است که برند نوین ماین که تحت مالکیت شرکت تجارت ارتباطات یکپارچه نوین فرتاک قرار دارد به پشتوانه زیرساخت های قدرتمند و ارتباطات قوی در کشور، رقابتی ترین قیمت ها و شرایط استخراج ارز دیجیتال  را در اختیار شما می گذارد.

تضمین قرارداد

تضمین قرارداد

اجاره سخت افزار از ما تنها با عقد قرارداد رسمی و ارائه تضامین معتبر امکان پذیر خواهد بود .

امنیت سرمایه گذاری

امنیت سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در نوین ماین به کمک گواهی امنیت دیجیتال ssl با نهایت امنیت انجام می گردد .

فارم های قانونی

فارم های قانونی

تمامی سخت آفزار های نوین ماین در فارمهای قانونی داخل و خارج از کشور میزبانی می شوند .


نوین ماین شروع یک اتفاق بزرگ در کشور :


کلود ماینینگ چیست و چقدر سود دارد ؟


کلود ماینینگ یا همان استخراج ابری رمز ارز یک راه جایگزین بسیار مناسب  برای سرمایه گذاری در استخراج ارز دیجیتال از طریق تهیه دستگاه و تجهیز فارم  است. همانطور که مستحضر هستید دستگاههای ماینر تجهیزات بسیار گران قیمتی  هستند که هم مصرف برق بسیار بالایی دارند و هم استهلاک بالایی که عملا در  مقیاس کوچک و با سرمایه های زیر ۱۰ میلیارد تومان ، اصلا توجیه اقتصادی  ندارند.

نوین ماین با سرمایه گذاری عمده در صنعت ماینینگ کشور و با اخذ مجوزهای  مورد نیاز از مراجع ذی صلاح کشور، اقدام به تامین زیر ساخت مناسب جهت  سرمایه گذاری علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و کسب سود بسیار مناسب کرده  است. کار در نوین ماین بسیار ساده است، فقط کافی است ثبت نام کنید و  قدرت دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید، نگهداری از دستگاه و تعمیرات و  پرداخت تمامی هزینه ها و دردسرهای ماینینگ به عهده ماست. شما فقط لذت کسب  درآمد دلاری را بچشید و ما را به دوستان خود معرفی کنید!

کلود ماینینگ

سوالات متداول کاربران نوین ماین


کلود ماینینگ یا استخراج ابری، مجموعه خدماتی از قبیل در اختیار گذاشتن سخت‌افزار و نگهداری از آنها به منظور استخراج ارزهای دیجیتال از جمله بیت‌کوین است. در این نوع خدمات، کاربر بدون نیاز به پرداخت هزینه تجهیزات و راه‌اندازی و بدون نیاز به دانستن اطلاعات تخصصی پیکربندی تجهیزات، با خرید قدرت پردازش میتواند به استخراج رمز ارزها از جمله بیت کوین بپردازد .

به صورت معمول افراد با خرید دستگاه‌ها یا راه‌اندازی فارم به استخراج بیت ‌کوین میپردازند که البته ریسک ها و زحمات فراوانی دارد. در ابتدای امر نیاز به خرید دستگاه‌های استخراج کننده و یا ماینر میباشد که توان مصرفی هر دستگاه 2000 وات و صدای تولید شده از هر دستگاه حدود 84 دسی بل، میباشد. به نظر میرسد همه افراد، قادر به فراهم کردن فضای مناسب و هزینه چنین تجهیزاتی نیستند. با این شرایط خرید پلن های استخراج ابری ، انتخاب بهتری خواهد بود.

بعد از اولین باری که در وبسایت نوین ماین، ماینر اجاره کنید، قراردادی رسمی بین شما و ما منعقد می گردد که شراکت ما را در امر تولید و استخراج رمز ارز به رسمیت می شناسد. روی هر خرید نیز شما یک سند شراکت به میزان سرمایه ای که ماینر اجاره کرده اید از شرکت ما دریافت می کنید. ضمنا برای خریدهای بالاتر از ۵۰۰ میلیون تومان نیز به مقدار ۳ برابر مبلغ سرمایه گذاری خود، چک ضمانت از طرف شرکت دریافت خواهید کرد تا خیالتان از بابت سرمایه گذاری خود راحت و آسوده باشد.

عمر مفید دستگاه ها دو سال بوده و شرکت های معتبر استخراج ابری میتوانند در سال های آینده، بدون خرید ماینر اضافی اقدام به فروش بسته های خود کنند.البته از هزینه های تامین برق، تهویه مناسب، تامین امنیت و نگهداری ماینرها و همچنین کرایه فضای مورد نیاز نمیتوان غافل شد.

بعد از انتخاب و خرید بسته مورد نظر، نیاز به پرداخت وجه اضافی دیگری نخواهید بود. تنها کارمزد هر انتقال به حساب کیف پول شما از طرف شبکه رمز ارز، هنگام انتقال رمز ارز از حساب شما کسر خواهد شد. تنها هنگام درخواست انتقال از حساب شما کسر خواهد شد. این مقدار در فواصل زمانی دو هفته یا بیشتر، ناچیز و در سود نهایی بی تاثیر است. این را در نظر بگیرید که تنها دو عامل سختی شبکه و قیمت رمز ارز بر روی سود نهایی شما تاثیر گذار است .
پارامتر بعدی، هزینه نگهداری دستگاه های ماینری است که شما اجاره کرده اید. این هزینه کاملا متغیر و شناور می باشد و به صورت روزانه از رمز ارزهای ماین شده شما به صورت خودکار کسر می گردد. همانطور که می دانید اجاره ماینر از لحاظ حقوقی نوعی شراکت در استخراج رمز ارز هست، یعنی شراکت در سود، ضرر و هزینه ها.

برداشت رمز ارزهای استخراج شده در نوین ماین به صورت ماهی یکبار است و شما می توانید هر ماه رمز ارزهای خود را به آدرس کیف پولی که اعلام می کنید انتقال دهید .


مراحل سرمایه گذاری در نوین ماین

در هر مرحله از کار همراه شما هستیم تا بهترین تجربه را برای شما فراهم کنیم.

۱. ثبت نام

مرحله اول

۲. مشاوره و بررسی

مرحله دوم
@@title

۳. اجاره ماینر

مرحله سوم

۴. ارسال قرارداد

مرحله چهارم
@@title

۵. برداشت رمز ارز

مرحله پنجم